آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه

دانلود فیلم Those Who Wish Me Dead 2021

دوبله فارسی دانلود فیلم Those Who Wish Me Dead 2021

خلاصه داستان : داسـتان فیلم از آن جایی آغاز می‌شود که فردی که شاهد قتل جوانی بوده است، توسط دو قاتل دو قلو تعقیب می‌شود. از طرفی دیگر در بیابان‌های مونـتانا، شخصی وظیفه دارد تا از این فرد تحت تعقیب، محافظت کند. اما در ورای تمام این اتفاقات، آتـش سوزی در جنگـلی رخ داده که جان تمام شخصیـت‌ها را در خـطر قرار داده است و ....

فیلم Those Who Wish Me Dead 2021 یا «کسانی که آرزو دارند من بمیرم»، فیلمی در ژانر اکشن-هیجان انگیز و محصول سال ۲۰۲۱ کشورهای کانادا و آمریکا و از تولیدات پلتفرم «اچ بی او مکس» است. از بازیگران این فیلم می توان به «آنجلینا جولی»، «جون برنتال» و «نیکلاس هولت» اشاره کرد. داستان فیلم، ماجرای پسر نوجوانی را روایـت می کند که شاهد یک قتل وحشـیانه بوده و حال، به واسطه برنامه حفاظت از شـاهد تحت مراقبت نامحسوس پلیس است. در این بین، او برای پنهان شدن از دست دو قاتل بی رحمی که قصد جانش را دارند، به درون جنگل می گریزد اما حال، باید جـانش را هم از خطر قاتل ها نجات دهند و هم از خطر آتش سـوزی مهیبی که جنگـل را فرا گرفته این فـیلم زیبا را هم اکنون در آپنود دانلود کنید.

دانلود فیلم Those Who Wish Me Dead 2021

اطلاغات فیلم:

کارگردان : Taylor Sheridan
نویسنده ها : Michael Koryta (screenplay by), Charles Leavitt (screenplay by)
بازیگران : Angelina Jolie, Nicholas Hoult, Finn Little
کشور سازنده : Canada | USA
زبان : English
تاریخ انتشار : ۱۴ May 2021 (USA)
مکان فیلم : Albuquerque, New Mexico, USA

فیلم کسانی که آرزو دارند من بمیرم به کارگردانی تیلور شریدان در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور کانادا و آمریکا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این فیلم آنجلینا جولی، فین لیتل، جان برنثال، آیدان گیلن، نیکلاس هولت , جیک وبر به هنرمندی پرداخته‌اند.

تریلر فیلم

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

  • ابوالفضل28 ژوئن 2021 پاسخ

    زبانش زیر نویس بود دوبله کی میاد ؟

  • ابوالفضل28 ژوئن 2021 پاسخ

    زبانش زیر نویس بود دوبله کی میاد ؟ ۷۵