آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه

دانلود فیلم سلاطین خیابون Street Kings 2008 دوبله فارسی

دوبله فارسی دانلود فیلم سلاطین خیابون Street Kings 2008 دوبله فارسی

خلاصه داستان : یک پلیس مخفی ، که از مرگ همسرش ناامید شده است ، در قتل یک افسر نقش دارد و باید برای پاکسازی خود تلاش کند.

دانلود فیلم Street Kings 2008 دوبله فارسی

Street Kings 2008

معرفی فیلم :

Street Kings 2008 یک فیلم اکشن مهیج آمریکایی به کارگردانی دیوید آیر در سال ۲۰۰۸ است و کیانو ریوز ، فارست ویتاکر ، هیو لوری ، کریس ایوانز ، مشترک و بازی در آن بازی می کنند. پیش نویس های اولیه فیلمنامه توسط جیمز الروی در اواخر دهه ۱۹۹۰ با عنوان نگهبان شب نوشته شد. این فیلم در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۰۸ در سینماها اکران شد و دنباله مستقیم فیلم پادشاهان ۲: موتور شهر در سال ۲۰۱۱ به صورت مستقیم به فیلم دنبال شد و کلیفتون پاول بار دیگر نقش خود را بازی کرد. تام لودلوو یک کارآگاه مرزی ناامید و الکلی LAPD است که در واحدی معروف به Vice Special کار می کند ، او در یک پارکینگ با گانگسترهای کره ای ملاقات می کند که به دنبال خرید یک مسلسل از او هستند و به گفته وی همچنین دو دختر دانش آموز کره ای را ربوده است. کره ای ها پس از یک ضرب و شتم شرورانه ماشین او را می دزدند. اما این برنامه ریزی شده بود و او از پلیس خواست تا وسیله نقلیه را از طریق GPS بیابند. به محض ورود به مخفیگاه آنها ، لودلو وارد توفان شد و چهار گانگستر داخل آن را کشت ، سپس یک وانکا برداشت و صحنه را تغییر داد تا تیراندازی ها موجه جلوه کند. وی سپس ۲ دختر مدرسه را در یک کمد قفل شده می یابد. در حالی که سایر افسران واحد وی او را تبریک می گویند ، وی با شریک سابق خود ، کارآگاه ترنس واشنگتن روبرو می شود ، وی دیگر فساد و همچنین فریب را تأیید نمی کند و مستقیماً پیش می رود ، و مشکلات را به کاپیتان جیمز بیگز ، از امور داخلی گزارش می کند. ، که ظاهرا تحقیق در مورد لودلو را آغاز می کند.

از زبان imdb :

An undercover cop, disillusioned by the death of his wife, is implicated in the murder of an officer and must struggle to clear himself.
دانلود پوستر ویرایش شده فیلم : (برای دانلود با کیفیت بالا رو تصویر کلیک کنید)
فیلم پیشنهادی :

دانلود فیلم سلاطین خیابون Street Kings 2008 دوبله فارسی و سانسور

دوبله فارسی و سانسور شده

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !