دانلود فیلم های Robert Pattinson کالکشن جدید 2021 (دوبله فارسی بدون و با سانسور) - آپنود

آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
جستجوی پیشرفته

نتايج جستجو : Robert Pattinson

دانلود فیلم Tenet 2020

دوبله فارسی دانلود فیلم Tenet 2020

خلاصه داستان : فیلمی اکشن حماسی با موضوع جاسوسی، سفر در زمان و تکـامل. این فیلم داستان مـردی را روایت مـی‌کند که قصد دارد با استـفاده از سفر در زمان و تولدی دوباره، از وقـوع جنگ جهانی سـوم جلوگیری کند.

دانلود فیلم Waiting for the Barbarians 2019

دوبله فارسی دانلود فیلم Waiting for the Barbarians 2019

خلاصه داستان : یک قاضی دادگسـتری که در یک پاسگاه مرزی کار می کند, با اقدامـاتش وفاداری خود به امپراتوری را زیر سـوال می برد.

دانلود فیلم گرگ و میش ۲ ۲۰۰۹ با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم گرگ و میش ۲ ۲۰۰۹ با زیرنویس فارسی چسبیده

خلاصه داستان : بلا تا پای مرگ کشانده شده و این حادثه باعث دوری ادوارد و ترک او میشود. در این میان گرگینه ای به نام جیکوب درون دنیای بلا قرار میگیرد و باعث ...

دانلود فیلم گرگ و میش ۲۰۰۸ با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم گرگ و میش ۲۰۰۸ با زیرنویس فارسی چسبیده

خلاصه داستان : بلا از خانه مادرش در آریزونا به شهر کوچکی بنام فورکس نقل مکان کرده و با پدرش چارلی زندگی کند. او در مدرسه با همکلاسی اش ادوارد کالن آشنا می شود که یک خون آشام است و ....

دانلود فیلم The Batman 2021 | بتمن با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم The Batman 2021 | بتمن با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان : این فیلم قرار است قسمت اول از یک سه‌ گانه جدید برای بتمن باشد. هنوز داستان کاملی برای این فیلم در دسترس نیست اما طبق شخصیت های فیلم قرار است سه گانه اولیه بتمن که شخصیت پنگوئن و کت وومن در آن وجود داشت بازسازی شود. بر اساس گفته های مت ریوز این تازه اول ماجرا است و برنامه های جذاب زیادی با شخصیت بتمن تولید خواهد شد که به مراتب زیباتر از نسخه های قبلی خواهد بود.