آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه

دانلود فیلم Yakari a Spectacular Journey 2020

دوبله فارسی دانلود فیلم Yakari a Spectacular Journey 2020

خلاصه داستان : انیمیشن یاکاری: سفری دیدنی ، در حالی که قبیله سرخپوست‌ها آماده حرکت به سوی سرزمینی جدید است، یاکاری ماجراجویی خود را به دنیایی از ناشناخته‌ها آغاز میکند. او در طول مسیر، عقابی اسرارآمیز را ملاقات میکند که یکی از پرهای زیبای خود را به یاکاری هدیه میدهد. از این پس یاکاری با داشتن این هدیه زیبا قادر خواهد بود با حیوانات صحبت کرده و…

فیلم Yakari a Spectacular Journey 2020 یا «یاکاری، سفر ماجراجویانه»، انیمیـشنی ماجراجویی-خانوادگی، به کارگردانی «خاویر جاکومتی» و «توبی جنکل» و محصـول سال ۲۰۲۰ کشورهای بلژیک و فرانسه است. این انیمیشن اقتباسی از مجموعه کتاب های کمیک «یاکاری» نوشته «جاب» می باشد. داستان این انیمیشن درباره «یاکاری» کوچولو است که همراه با اسبش به سفرهای ماجراجویانه جدیدی می رود و در این مـسیر، با عقاب بزرگی مواجه می شود؛ عقاب به او هـدیه ای می دهد که با آن، می تواند با حیوانات صحبت کند…هم اکنون می توانید فیلم Yakari, a Spectacular Journey 2020 را با دوبله فارسی از آپنود دانلود و تماشا کنید.

دانلود فیلم Yakari a Spectacular Journey 2020

اطلاعات تکمیلی فیلم Yakari, a Spectacular Journey 2020 :

کارگردان : Xavier Giacometti, Toby Genkel
نویسنده ها : Xavier Giacometti
بازیگران : Diana Amft, Patrick Bach, Oscar Douieb
کشور : Belgium | France | Germany
زبان : French
تاریخ انتشار : ۱۲ August 2020 (France)
شناخته شده به اسم : Yakari, a Spectacular Journey
کمپانی سازنده : Dargaud Média, WunderWerk, Belvision

Box Office فیلم Yakari, a Spectacular Journey 2020 :

Cumulative Worldwide Gross: $4,011,180

دانلود فیلم Yakari a Spectacular Journey 2020

فیلم یاکاری، سفر ماجراجویانه به کارگردانی خاویر جاکومتی در سال ۲۰۲۰ سـاخته شده است. این فیلم محصول کشـور بلژیک و فرانسه و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. در این فیلم دیانا آمفت، پاتریک بچ، اسکار دویب , کاتلین رنیش به هـنرمندی پرداخته‌اند.

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات بسته شده اند