آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه

دانلود فیلم Tenet 2020

دوبله فارسی دانلود فیلم Tenet 2020

خلاصه داستان : فیلمی اکشن حماسی با موضوع جاسوسی، سفر در زمان و تکـامل. این فیلم داستان مـردی را روایت مـی‌کند که قصد دارد با استـفاده از سفر در زمان و تولدی دوباره، از وقـوع جنگ جهانی سـوم جلوگیری کند.

فیلم Tenet 2020 یا “انگاشته” یا “تنت”، اثر جدید و قابـل تحسین “کریستوفر نولان” کارگردان سرشناس سینمای جهان و خالق آثار ماندگاری از جمـله: «سه گانه ی بتمن»، «تلقین»، «میان ستاره ای»، «حیثیت»، «دانکرک» و «ممنتو» است. شاهکار جدید نولان توانسـته در اولین هفته ی اکران خود آن هم در شـرایطی که کرونا بسیاری را خانه نشین کرده، رکـورد فروش را بزند. فیلم انگاشـته با بازخورد مثبت منتقدین و مخاطبین مواجه شد به شـکلی که مطرح ترین منتقدین معتبرترین خبرگزاری های دنیا همـچون «امپایر»، «گاردین»، «نیویورک تایمز» و «شیکاگو سان تایمز» به تجلیل از این فیلم و نبوغ فیلمسازی و بازی درخـشان تیم بازیگری پرداختند. سایت های شـناخته شده ی ارزیابـی و امتـیازدهی بزرگـی همچون «IMDB»، «Rotton Tomatoes» و «Metacritic» به ترتیب به این فیلـم نمرات ۸۱، ۸٫۰ و ۶۹ را داده اند. فیلم انگاشته، فضای تاریک و روشـن جاسوسی بین المللـی را به تصویر میکشد که در آن جاسـوس عملیاتی و ناشناس «سی آی اِی» که کسـی هویتـش را نمـی داند توسـط سازمانی مرموز به نام «تِنت» به کار گرفـته میشود تا در مأموریتی جهانی و فرا زمانـی انجام وظیفه کند. مأموریتش؛ جلوگیـری از وقوع جنگ جهانی سوم به دسـت یک حکمران فاسد و خائن روسی است که توانایی «دیدن آینده» را دارد. قهرمـان فیلم برای مقـابله با تهدیدی که در برابر جامعه ی جهانیـست، از مهارت خـارق العاده «وارونگـی زمان» بهـره میگیرد.

دانلود فیلم Tenet 2020

اطلاغات فیلم : 

کارگردان : Christopher Nolan
نویسنده :
بازیگران : John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki
کشور: UK|USA
زبان فیلم: English|Russian|Ukrainian|Estonian|Norwegian|Hindi
تاریخ انتشار: ۲۶ August 2020 (Germany)
مکان فیلم : Linnahall, Tallinn, Estonia
کمپانی سازنده : Warner Bros., Syncopy

فیلم انگاشته (تنت) به کارگردانـی کریستوفر نولان در سال ۲۰۲۰ ساخته شـده است. این فیلم محصـول کشور آمریکا و در ژانر اکشـن و علمی تخیلی می‌باشد. در این فیـلم جان دیوید واشنگتن، الیزابت دبیکی، رابرت پتینسون، کنت برانا , کلیمانس پوزی به هنـرمندی پرداخـته‌اند.

دانلود فیلم Tenet 2020

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات بسته شده اند