آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه

دانلود فیلم Hubie Halloween 2020

دوبله فارسی دانلود فیلم Hubie Halloween 2020

خلاصه داستان : هوبی به علت علاقه ای که به زادگاهـش و "جشن هالووین" آنجا دارد, خود را به " شمایل خنده دار کودکان و بزرگسالان در می آورد. اما امـسال یک اتفاق خطرناک در این شـب روی خواهد داد, و نجات هالوویـن به هوبی بستـگی دارد.

فیلم Hubie Halloween 2020 «هالووین هیوبی»، فیلمی در ژانر کمدی-خانوادگی و فانتزی و محـصول ۲۰۲۰ آمریکاست که پخش آن توسط پلتفرم نت فلیکس صورت گرفت. بازیـگران مطرحی از جمله «آدام سندلر»، «کوین جیمز»، «جولی بوون» و «ری لیوتا» در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. ضمن آن که آدام سنـدلر علاوه بر بازی در این فیلم، به عنوان یکی از نویسنـدگان و تهیه کنندگان در این پروژه مشارکت داشته است. هالووین هیـوبی داستان مردی به نام هیوبی را روایت میکند که علی رغم علاقه ای که به زادگاهش ومراسم سنتی هالـووین دارد، اما کسی او را جدی نمی گیرد و همیشه مورد تمسخر بزرگسـالان و کودکان قرار می گیرد. اما امسال دیگر قضیه فرق می کند، چون اتفاق خطـرناکی در راه است و تنها کسی که می تواند مراسم هالووین را سر پا نگه دارد، هیوبی است. هم اکنون در آپنود دانلود کنید.

دانلود فیلم Hubie Halloween 2020

اطلاغات فیلم : 

کارگردان : Steven Brill (as Steve Brill)
نویسنده : Writers: Tim Herlihy, Adam Sandler
بازیگران : Adam Sandler, Kevin James, Julie Bowen
کشور: USA
زبان فیلم: English
تاریخ انتشار: ۷ October 2020 (Germany)
مکان فیلم : Salem, Massachusetts, USA
کمپانی سازنده : Happy Madison Productions

فیلم هالووین هیوبی به کارگردانی اسـتیون بریل در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. این فیلم محصـول کشور آمریکا و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم آدام سـندلر، کوین جیمز، جولی بوون، ری لیوتا، استیو بوشمی، راب اشنایدر , مایا رودولف به هنـرمندی پرداختـه‌اند.

دانلود فیلم Hubie Halloween 2020

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات بسته شده اند