آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه

دانلود انیمیشن Captain Underpants: The First Epic Movie 2017

دوبله فارسی دانلود انیمیشن Captain Underpants: The First Epic Movie 2017

خلاصه داستان : انیمیشن Captain Underpants با اقتباس از کتابی با همین نام ساخته شده است و داستان دو پسر نوجوان را روایت می‌کند که از شیطنت خود استفاده کرده و مدیر مدرسه را هیپنوتیزم می‌کنند. این کار آنها باعث می‌شود تا مدیر به یک فرد مهربان در مدرسه تبدیل شود و آنها بتوانند هر کاری را داخل مدرسه انجام دهند. شیطنت آنها به حدی می‌باشد که هر لحظه خطر اخراج شدن از مدرسه را دارد ولی آنها از علایق خود چشم‌پوشی نکرده و همین دلیل باعث می‌شود تا مدرسه را روی سر خود بگذارند و…

انیمیشن Captain Underpants: The First Epic Movie 2017 یا انیمیشن کاپیتان زیرشلواری داستان جرج و هارولد دو دوست بازیگوش است که با هیپـنوتیزم کردن ناظم مدرسـه شان او را متقاعد می کنند که یک ابر قهرمان است و می تواند به همه کمک کند. او با یک شنـل قرمز و زیرشلواری به شهر می رود و اتفاقات جالبـی رخ می دهد.

دانلود انیمیشن Captain Underpants: The First Epic Movie 2017

اطلاغات فیلم : 

کارگردان : David Soren
نویسنده : Nicholas Stoller (screenplay by), Dav Pilkey (based on the epic novels by)
بازیگران : Kevin Hart, Thomas Middleditch, Ed Helms
کشور: USA|Canada|France|UK|India
زبان فیلم: English
تاریخ انتشار: ۱۲ October 2017 (Germany)
مکان فیلم : Montréal, Québec, Canada
کمپانی سازنده : DreamWorks Animation, Scholastic, Treehouse Comix

فیلم کاپیتان زیرشلواری به کارگردانی دیوید سـورن در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این فیـلم محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و کمـدی می‌باشد. در این فیلم کویـن هارت، اد هلمز، توماس میـدلتیچ، نیک کرول، جوردن پیـل , کریستین شال به هـنرمندی پرداخته‌اند.

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات بسته شده اند